DNC Grup


OKULU SOKAK

ERENKÖY MAH. OKULU SOK. NO:10 ADRESİNDE BULUNAN KONUT İMALATINDA AŞAĞIDAKİ SEÇENEKLER BULUNMAKTADIR.

2 ADET 2+1 DAİRE (115 M2)          115 M2 BIR DAIRE SATILMISTIR. 

2 ADET 2+1 DAİRE (110 M2)

 

BÖLGE KONUMU;

 1. OTOBUS VE DOLMUŞ DURAKLARINA YAKIN,
 2. EMEK MAHALLESİ VE ERENKÖY MAHALLESİ SINIRINDA,
 3. PLANLANAN KÜÇÜK SANAYİ PROJESİNİN ÜST KISMINDA,
 4. MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK OKULU SOKAĞINDADIR.

 

BİNA ÖZELLİKLERİ;

 1. DİYAFON SİSTEMİ.
 2. KAPALI OTOPARK.
 3. TÜM ODALARDA UYDU, TELEFON VE ADSL BAĞLANTI SİSTEMİ.
 4. ÇELİK DAİRE KAPISI.
 5. DEMİR DOĞRAMA BİNA GİRİŞİ VE GARAJ KAPISI.
 6. DEMİR DOĞRAMA MERDİVEN KORKULUĞU VE KÜPEŞTELER.
 7. ENGELLİ GİRİŞ RAMPASI.
 8. BALKON.
 9. ENERJİ KİMLİK BELGELİ, KIŞIN SOĞUĞU YAZIN SICAĞI GEÇİRMEYEN,ISITMA VE SOĞUTMA GİDERLERİNİDE % 50-60 ARASINDA TASARRUF SAĞLAYAN, BİNANIZI KÜF VE NEMDEN UZAK TUTAN, TÜM KATLAR ARASI, ÇATI VE TEMEL ISI VE SES YALITIMI.
 10. AKRİLİK EMÜLSİYON ESASLI, SİLİKONLU, SU BAZLI, SU İTİCİLİĞİ YÜKSEK, ÖRTÜCÜLÜĞÜ YÜKSEK, TS 7847 'YE UYGUN BÖZEL FORMÜLÜ VE TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE KÜF OLUŞUMUNU ENGELLEYEN, UYGULANDIĞI YÜZEY İLE BÜTÜNLEŞEN, YÜKSEK TENEFÜS KABİLİYETİNE SAHİP, ÇATLAMA, KABARMA, DÖKÜLME YAPMAYAN, SU BAZLI, SİLİNEBİLİR, SU İTİCİLİĞİ YÜKSEK, KOKUSUZ İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞINA UYUMLU BOYA İLE BOYANMIŞ İÇ CEPHE.
 11. NEME DAYANIKLI 4 TARAFI EMPRENYE EDİLMİŞ, TABANDA ŞİLTE İZOLASYON SAĞLANMIŞ, ÇİZİLMEYE, DARBEYE, YANMAYA, ISINMAYA, GÜNEŞE KARŞI DAYANIKLI, ANTİALERJİK VE UZUN ÖMÜRLÜ LAMİNAT PARKE ZEMİN DÖŞEME.
 12. CRAFT PETEK ÖZELLİĞİNE SAHİP, DIŞARIDAN GELECEK BASKILARA VE BÜKÜLMELERE KARŞI DİRENÇLİ, ZAMANLA DEFORME OLMAYAN, 1. SINIF MENTEŞE VE KİLİT SİSTEMİNE SAHİP AMERİKAN KAPI İÇ KAPILAR.OYALI DIŞ CEPHE.
 13. ÖZEL FORMÜLÜ VE TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE KÜF OLUŞUMUNU ENGELLEYEN, UYGULANDIĞI YÜZEY İLE BÜTÜNLEŞEN, YÜKSEK TENEFÜS KABİLİYETİNE SAHİP, ÇATLAMA, KABARMA, DÖKÜLME YAPMAYAN, SU BAZLI, SİLİNEBİLİR, SU İTİCİLİĞİ YÜKSEK, KOKUSUZ İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞINA UYUMLU BOYA İLE BOYANMIŞ İÇ CEPHE.
 14. NEME DAYANIKLI 4 TARAFI EMPRENYE EDİLMİŞ, TABANDA ŞİLTE İZOLASYON SAĞLANMIŞ, ÇİZİLMEYE, DARBEYE, YANMAYA, ISINMAYA, GÜNEŞE KARŞI DAYANIKLI, ANTİALERJİK VE UZUN ÖMÜRLÜ LAMİNAT PARKE ZEMİN DÖŞEME.
 15. CRAFT PETEK ÖZELLİĞİNE SAHİP, DIŞARIDAN GELECEK BASKILARA VE BÜKÜLMELERE KARŞI DİRENÇLİ, ZAMANLA DEFORME OLMAYAN, 1. SINIF MENTEŞE VE KİLİT SİSTEMİNE SAHİP AMERİKAN KAPI İÇ KAPILAR.
 16. ISI VE SES YALITIMINA SAHİP, YANMAYA, DARBEYE, ÇÜRÜMEYE, BOYA GEREKTİRMEYEN, KOLAY TEMİZLENEBİLİR, ISI KAYBINI AZALTAN CAMLARA SAHİP PVC DOĞRAMA PENCERELER.SINIF MAZLEMEDEN YAPILMIŞ, ZARİF, KULLANILŞI, NEME DAYANIKLI MUTFAK DOLAPLARI. ISIYA VE CİZİLMELERE DAYANIKLI, PARLAK VE SAĞLAM GRANİT MUTFAK TEZGAHI VE EVYE. 1. SINIF KALİTEDE CİZİLMEYE DAYANIKLI SERAMİK MUTFAK ZEMİNİ.
 17. ESTETİK, SAĞLAM KARTONPİYER VE TAVAN GÖBEĞİ.
 18. BANYODA GÖZ ZEVKİNİZE YAKIŞAN ZARİF VE ESTETİK, KALİTELİ, ÇİZİLMEYE VE DARBEYE KARŞI DAYANIKLI DUVAR VE TABAN SERAMİK DÖŞEME, DUŞAKABİN VE NEME DAYANIKLI BANYO DOLABI.

 

 

Eskişehir Web Tasarım